Merhaba!

Melike ve Kaan'dan size kocaman selamlar.

Hoş geldiniz! Motorlu bir çift olarak serüvenlerimizi sizinle paylaşmak için buradayız. Yolculuklarımız boyunca keşfettiğimiz yerlerin, lezzetlerin, kültürlerin ve maceraların izini sürerek, sizlere ilham vermek ve bilgi sunmak istiyoruz.

Biz, bir motosikletin ya da aracın sadece bir taşıt aracı olmadığını düşünenlerdeniz. Onlar bizim özgürlüğümüzü, tutkumuzu ve keşfetme arzumuzu taşıyan araçlardır. Bu yüzden her yolculuğumuzda, başka bir köşesini keşfettiğimiz dünyaya bir adım daha atmış hissediyoruz.

Gezdiğimiz yerleri, gittiğimiz rotaları, karşılaştığımız zorlukları ve deneyimlediğimiz güzellikleri sizinle paylaşarak, sizleri bu muhteşem yolculuğumuza ortak etmek istiyoruz. Sizlere, birlikte yolculuk yapmanın heyecanını, farklı kültürleri tanımanın keyfini ve yepyeni yerlerin keşfinin coşkusunu hissettirmek istiyoruz.

Sitemizdeki blog yazılarımızda, yolculuk notlarımızda ve fotoğraflarımızda bizimle birlikte dünyayı gezecek, farklı yerleri keşfedecek ve yeni maceralara atılacaksınız. Aramıza katılarak, Geliyoz Biz ailesinin bir parçası olun ve hayallerinizi gerçekleştirme yolunda bize eşlik edin.

1

Şimdiye kadar sadece Türkiye'de gezme şansımız oldu.

6

Türkiye'de seyahat edebildiğimiz altı şehir var.

Gezdiğimiz şehirlerde ulaşabildiğimiz otuz beş ilçe var.

35